Cartridge Mango 94% HHC 1ml

Náhradní HHC cartridge do vapovacího pera s příchutí Mango je ideální pro Vás co máte rádi tropické příchutě. 

 Obsah : 1 ml

 

Dostupnost Skladem
Kód: 100
990 Kč –24 % 750 Kč
Cartridge Mango 94% HHC 1ml
Cartridge Mango 95% HHC 1 ml
990 Kč –24 %

Náhradní HHC vape cartridge. Tento inovativní HHC vape používá prémiový destilát HHC, který poskytuje silný duševní a fyzický zážitek. 

 silný destilát HHC - 94%

 terpenů 6%

 neobsahuje THC!

 

Návod k použití:

 Před každým použitím je nutné cartridge s náplní HHC předehřát po dobu 2 - 3 vteřin. Zmáčkněte spínací tlačítko a držte zmáčknuté po dobu 2 - 3 vteřin než začnete vapovat. Zabráníte tak přehlcení atomizéru u cartridge. Při přehlcení atomizéru dojde během několika pokusů o vapování k nevratnému znefunkčnění cartridge. Náplň má obrovskou viskozitu a potřebuje pro správnou funkci krátký předehřev.

Upozornění:

 Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: