HHC sladkosti

HHC sladkosti - z naší nabídky jsou především určené pro ty, kterým nevyhovuje konopná chuť. Takto si můžete diskrétně užít sílu sladkých HHC produktů. Dopřejte si jedinečný zážitek a vychutnejte si euforické, relaxační a povznášející účinky HHC. Oproti HHC vape nebo HHC Květy je užití HHC cukrovinek pohodlný způsob jak tělu dopřát HHC - hexahydrokanabinoid.

Cena

3991399
13991399
863 hhc jelly 25mg zele malina
399 Kč

Sladkokyselé HHC želé s 25 mg - hexahydrokanabinolu. S vynikající chutí zralých malin. Balení obsahuje 10ks želé bonbonků o obsahu 250mg HHC. Vyrobeno v ČR. 

Kód: 241
887 hhc lemon jelly 250mg czechcebede
399 Kč

Sladké HHC želé s 25 mg - hexahydrokanabinolu.  Potěší vás příjemná chuť a vůně citrusů. Balení obsahuje 10ks želé bonbonků o obsahu 250mg HHC. Vyrobeno v ČR. 

Kód: 343
548 czech jelly hhc 250mg
399 Kč

Sladké HHC želé s 25 mg - hexahydrokanabinolu.  Potěší vás příjemná chuť a vůně čerstvých jahod. Balení obsahuje 10ks želé bonbonků o obsahu 250mg HHC. Vyrobeno v ČR. 

Kód: 238
HHC gum
HHC Gummies - Mango
Momentálně nedostupné
1 299 Kč

HHC Gummies Vynikající želatinové bonbóny s příchutí čerstvého Manga.

Kód: 232
HHC gumm melo
HHC Gummies - Wattermelon
Momentálně nedostupné
1 299 Kč

HHC GummiesVynikající želatinové bonbóny s příchutí Vodního Melounu 

Kód: 229
HHC soft
HHC Softgel
Momentálně nedostupné
1 399 Kč

Lahodné HHC Soft Gels -  obsahují vysoké množství hexahydrocanabinolu.

Kód: 235
6 položek celkem

Co je HHC? - Hexahydrokanabinol

HHC - neboli Hexahydrokanabinol je sloučenina (kanabinoid) vyskytující se v rostlinách konopí. Těchto kanabinoidů našli vědci více než 100. Nejznámějšími z nich jsou Delta-9 THC a Delta-8 CBD.

Na CBDmylife najdete pémiové HHC květy, HHC vaporizery, HHC oleje a dokonce i HHC gummies. Co je HHC? Jaký vznikl, kdo ho objevil, je vůbec legální? To a ještě vice se dozvíte ba našem Blogu.

 

 

HHC produkty- jsou v poslední době ve středu pozornosti jako novinka ve světě kanabinoidů ale není tomu úplně tak.

Polosyntetická sloučenina HHC  byla poprvé objevena ve 40. letech 20. století chemikem jménem Roger Adams procesem zvaným hydrogenace. Adams přidal dvě molekuly vodíku k delta-9 THC primární psychoaktivní sloučenině nalezené v konopí, aby přeměnil THC na HHC.

Podle jeho chemické struktury se zdá pravděpodobné, že HHC je silnější než delta-8, ale není tak účinný jako delta-9. Odhady se liší, ale hexahydrokanabinol je pravděpodobně až z 80 % stejně opojný jako Delta-9. Každá forma THC se čtyřmi nebo více uhlíky v postranním řetězci má zpravidla opojné účinky. Například delta-8, delta-9 a delta-10 THC mají pět uhlíků, stejně jako HHC. Mimochodem, THC-P nejúčinnější forma THC, má sedm uhlíků.

Ano HHC způsobí intoxikaci, i když ne na stejné úrovni jako delta-9 THC, které najdete v marihuaně. Mnozí uživatelé tvrdí, že účinky HHC jsou podobné THC, včetně dobré nálady, euforie a změn v kognitivních funkcích.

 Obecně můžete očekávat účinky blížící se delta-8-THC z hlediska relaxace. Jiní uživatelé však tvrdí, že se cítí energičtí s bystřejší myslí.  uvádí Way of Leaf 

 

HHC Weed

 Jsou CBD květy konopí z naší vlastní výroby. Tyto květy pro Vás pěstujeme v profesionálních Indoor pěstírnách a vybíráme jen ty nejlepší květy které ve finální fázi obohatíme HHC destilátem. Co je HHC ? A je legální ? se dozvíte na našem blogu.

 

HHC Sladkosti

HHC cukroviny v podobě gumových medvídků, želatinových bonbónů nebo čokoládových brownies. I tak lze vstřebat HHC do těla a užít si pocity uvolnění, pohody a relaxace.

 

HHC VAPE

 HHC vaporizéry jsou nejlepší volbou pro ty kteří chtějí být diskrétní a přesto si užít sílu konobinoidů. Vapování je ideální cesta k rychlému nástupu účinků s ohledem na zdraví uživatele bez nežádoucích produktů spalování, jakými jsou dehet, oxid uhelnatý a pevné částice.

 

HHC cartridge - náplně

V naší nabídce najdete ty nejlepší HHC cartridge a HHC náplně plné úžasných chutí za bezvadnou cenu. Cartridge jsou kompatibilní j jakoukoli baterií ( vaporizérem ) se závitem 510. Vaporizér - baterii můžete kombinovat s náplněmi cartridge o objemu 0,5 - 1ml.