Neohodnoceno

Kratom Gold Bali

Kratom Gold Bali - vyznačuje se svoji univerzálností.

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 340/25G 340/50G 340/100 340/200 340/500 340/50G2 Zvolte variantu
169 Kč 329 Kč 499 Kč 899 Kč 1 899 Kč 3 299 Kč od 169 Kč
Kategorie: Gold Kratom

Kratom je jedním z nejúčinnějších přírodních léků, které jsou k dispozici. Kratom je vyroben z listů stromu Mitragyna speciosa, který je rozšířený po jihovýchodní Asii.
Obecně je uznáván jako účinný prostředek na úlevu od bolesti a dalších stavů.

Lidé, kteří užívají kratom, obvykle zaznamenají zlepšení svého psychického a fyzického zdraví. Kratom je často používán lidmi, kteří jsou vystaveni fyzickému nebo psychickému tlaku, a může být užitečný pro lidi s úzkostí, depresí nebo chronickou bolestí.
Kratom může být užívá ve formě prášku nebo kapslí.

Existuje několik způsobů, jak můžete kratom dávkovat. Nejčastěji se doporučuje užívat dvě až tři gramy kratomu dvakrát až třikrát denně. Pro dlouhodobé užívání je však lepší se poradit se svým lékařem. Doporučení dávkování se mohou lišit v závislosti na věku, hmotnosti a zdravotním stavu člověka.

Upozornění:

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět. V žádném případě neslouží ke konzumaci!!!

Používáme ověření věku Adulto