Neohodnoceno

Kratom Gold Maeng Da

Kratom Maeng Da - velice oblíbená odrůda kratomu. 

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 319/25G 319/50G 319/100 319/200 319/500 319/50G2 Zvolte variantu
169 Kč 329 Kč 499 Kč 899 Kč 1 899 Kč 3 199 Kč od 169 Kč
Kategorie: Gold Kratom

Kratom je jedním z nejúčinnějších přírodních léků, které jsou k dispozici. Kratom je vyroben z listů stromu Mitragyna speciosa, který je rozšířený po jihovýchodní Asii.
Obecně je uznáván jako účinný prostředek na úlevu od bolesti a dalších stavů.

Lidé, kteří užívají kratom, obvykle zaznamenají zlepšení svého psychického a fyzického zdraví. Kratom je často používán lidmi, kteří jsou vystaveni fyzickému nebo psychickému tlaku, a může být užitečný pro lidi s úzkostí, depresí nebo chronickou bolestí.
Kratom může být užívá ve formě prášku nebo kapslí.

Existuje několik způsobů, jak můžete kratom dávkovat. Nejčastěji se doporučuje užívat dvě až tři gramy kratomu dvakrát až třikrát denně. Pro dlouhodobé užívání je však lepší se poradit se svým lékařem. Doporučení dávkování se mohou lišit v závislosti na věku, hmotnosti a zdravotním stavu člověka.

Upozornění:

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět. V žádném případě neslouží ke konzumaci!!!

Používáme ověření věku Adulto