Neohodnoceno

THC-1R set - 99% - Jack Herer 0,5-1ml - CBDmylife

THC -1R set - pero + cartridge s příchuťí  Jack Herer.

Obsah : -1 ml

Závit : 510

Skladem
Kód: 1025
699 Kč

THC- 1R set

Chcete se dozvědět více? Na našem blogu.

Kmen: 

Sativa

Vůně: 

Kyselý citron, čerstvá borovice, sladký benzín
Varianta této sativy je známá svým energizujícím úvodem, který vychází z kyselé citronové příchutě pocházející z Jack terpene. Tato kyselost postupně ustupuje ve prospěch svěžích a jemně pikantních nuancí jalovce doplněných o měkčí tóny jehličnatých stromů. Jak se vytrácí aromatické vrstvy, uvolňuje se i terpen terpinolen, který je ve své podstatě pronikavý a sladký při vdechování, ale při vydechování se stává štiplavým a plným. Tento legendární hybridní kříž mezi Haze, Northern Lights a Shiva Skunk.

Návod k použití:

5x - Rychle zmáčkněte tlačítko na peru . Baterie se aktivuje.

3x -  Rychle zmáčkněte tlačítko pro změnu intenzity nahřívání (Zelená - nejslabší, modrá - středně silné, Červená - nejsilnější) 

2x - Rychle zmáčkněte tlačítko pro předehřev.

POZOR: 

Tento produkt  v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Produkt pro laboratorní a výzkumné účely. Nejedná se o produkt schválený ke konzumaci  nebo kouření. Zákaz prodeje mladším 18let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před dokončením objednávky je vždy provedeno ověření věku kupujícího.

Upozornění:

Zákonem stanovené limity u produktů s obsahem kanabinoidů se v rámci EU liší dle jednotlivých států. Je tedy povinností každého zákazníka, aby se před nákupem informoval, zda je daný produkt v jeho zemi legální.

Koupí tohoto produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

 

Obsah cartridge : 1ml

Používáme ověření věku Adulto