Neohodnoceno

AROMA KING FULL KICK - nikotinové sáčky - 20mg - CANDY TOBACCO

Nikotinové sáčky s aroma - CANDY TOBACCO - poskytují sladký gust tabákové příchutě obohacený o tóny cukroví. Jejich obsah je obohacen o výraznou koncentraci nikotinu, což přináší silný stimulační efekt. Sladkost těchto sáčků je vyvážena štiplavým dojmem, což vede k originální směsi gustů. Užití těchto sáčků přinese osvěžení a silný nikotinový zážitek, díky kterému budete dlouhotrvajícě ostražití a nabití energií.

Skladem
Kód: 883
129 Kč –15 % 109 Kč
Kategorie: AROMA KING
FULL KICK [NICOTINE] CANDY TOBACCO [X]
129 Kč –15 %

Aroma King přináší nikotinové polštářky Full Kick, které jsou ideální pro ty, kteří mají již zkušenosti s tímto typem produktů.

V každé krabičce najdete 25 úzkých sáčků, známých jako SLIM.

Tyto polštářky obsahují 20 mg nikotinu na gram (10 mg na sáček) a jsou zaměřeny na ty, kteří už mají zkušenosti s podobnými produkty. Produkty pochází od výrobce Aroma King.

Nikotinové pytlíčky se staly moderním trendem. Jsou to produkty, které neobsahují tabák, ale obsahují nikotin, jenž je přijímán organismem orální cestou prostřednictvím sliznice úst. Toho je dosaženo umístěním pytlíčku pod spodní nebo vrchní ret. Mimo nikotinu tyto výrobky obsahují také vodu, celulózu, příchutě, látky zesilující chuť, xylitol, zahusťovadla, umělá sladidla, regulátory kyselosti, škrob a další složky vhodné pro potravinářství, které slouží jako konzervanty.

Pozor:

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou!

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

Používáme ověření věku Adulto