HHC produkty

Objevte naši řadu jedinečných a kontroverzních HHC produktů. Trh s produkty z HHC se v posledních letech rozšířil. Nyní se objevil další silný konkurent THC a tím je HHC. Rychle si ho oblíbíte pro jeho euforické, uvolňující a stimulační účinky. Seznamte se s celou řadou jedinečných příchutí z naší nabídky. Vyzkoušejte je všechny a najděte svou oblíbenou příchuť ještě dnes!

Cena

1191399
11191399
HHC květ Lemon Haze 20%
od 119 Kč

HHC květy nejvyšší kvality. Pěstované v indoor pěstírnách v ČR. Bezkonkurenční cena. Expresní dodání. Rádi vám poradíme.  HHC 20% 

Kód: 142/1G
HHC květ Sour Diesel 20%
HHC květ Sour Diesel 20%
Momentálně nedostupné
od 119 Kč

HHC květy nejvyšší kvality. Pěstované v indoor pěstírnách v ČR. Bezkonkurenční cena. Expresní dodání. Rádi vám poradíme.  HHC 20% 

Kód: 133/1G
HHC květ AK-47 30%
od 129 Kč

HHC květy nejvyšší kvality. Pěstované v indoor pěstírnách v ČR. Bezkonkurenční cena. Expresní dodání. Rádi vám poradíme. HHC 30%   

Kód: 139/1G
HHC květ Cannatonic 40%
od 139 Kč

HHC květy nejvyšší kvality. Pěstované v indoor pěstírnách v ČR. Bezkonkurenční cena. Expresní dodání. Rádi vám poradíme.  HHC- 40%

Kód: 190/1G
hhc jelly bez
289 Kč –14 %
HHC Jelly želé 10mg - bezové
Momentálně nedostupné
249 Kč

Sladkokyselé HHC želé s 10 mg - hexahydrokanabinolu. S vynikající chutí bezové šťávy z květů bezu černého. Balení obsahuje 10ks želé bonbonků o...

Kód: 241
881 1 hhc zele citron 100mg 1
289 Kč –14 %
249 Kč

Sladké HHC želé s 10 mg - hexahydrokanabinolu.  Potěší vás příjemná chuť a vůně citrusů. Balení obsahuje 10ks želé bonbonků o obsahu 100mg...

Kód: 343
hhc bonbony
289 Kč –14 %
249 Kč

Sladké HHC želé s 10 mg - hexahydrokanabinolu.  Potěší vás příjemná chuť a vůně čerstvých jahod. Balení obsahuje 10ks želé bonbonků o...

Kód: 238
hhc capuff
429 Kč

96% HHC náplň- cartridge do vapovacího pera s příchutí ovoce, čerstvých bobulí, pomerančové kůry a čerstvého zázvoru.

Kód: 160
hhc bl.bann
429 Kč

96% HHC náplň- cartridge do vapovacího pera s příchutí dokonale opečené palačinky zalité javorovým sirupem.

Kód: 253
hfrs
429 Kč

96% HHC náplň- cartridge do vapovacího pera s příchutí zralých borůvek

Kód: 172
hhc cookie
429 Kč

96% HHC náplň- cartridge do vapovacího pera s příchutí GIRL SCOUT COOKIES je ideální pro Vás co máte rádi chuť domácích sušenek.

Kód: 256
hhc dady
429 Kč

96% HHC náplň- cartridge do vapovacího pera s příchutí  GRANDDADDY PURPLE je ideální pro Vás co máte rádi chuť zralých bobulí hroznů.

Kód: 271
Nahoru
Další produkty
91 položek celkem

Co je HHC? - Hexahydrokanabinol

HHC - neboli Hexahydrokanabinol je sloučenina (kanabinoid) vyskytující se v rostlinách konopí. Těchto kanabinoidů našli vědci více než 100. Nejznámějšími z nich jsou Delta-9 THC a Delta-8 CBD.

Na CBDmylife najdete pémiové HHC květy, HHC vaporizery, HHC oleje a dokonce i HHC gummies. Co je HHC? Jaký vznikl, kdo ho objevil, je vůbec legální? To a ještě vice se dozvíte ba našem Blogu.

 

 

HHC produkty- jsou v poslední době ve středu pozornosti jako novinka ve světě kanabinoidů ale není tomu úplně tak.

Polosyntetická sloučenina HHC  byla poprvé objevena ve 40. letech 20. století chemikem jménem Roger Adams procesem zvaným hydrogenace. Adams přidal dvě molekuly vodíku k delta-9 THC primární psychoaktivní sloučenině nalezené v konopí, aby přeměnil THC na HHC.

Podle jeho chemické struktury se zdá pravděpodobné, že HHC je silnější než delta-8, ale není tak účinný jako delta-9. Odhady se liší, ale hexahydrokanabinol je pravděpodobně až z 80 % stejně opojný jako Delta-9. Každá forma THC se čtyřmi nebo více uhlíky v postranním řetězci má zpravidla opojné účinky. Například delta-8, delta-9 a delta-10 THC mají pět uhlíků, stejně jako HHC. Mimochodem, THC-P nejúčinnější forma THC, má sedm uhlíků.

Ano HHC způsobí intoxikaci, i když ne na stejné úrovni jako delta-9 THC, které najdete v marihuaně. Mnozí uživatelé tvrdí, že účinky HHC jsou podobné THC, včetně dobré nálady, euforie a změn v kognitivních funkcích.

 Obecně můžete očekávat účinky blížící se delta-8-THC z hlediska relaxace. Jiní uživatelé však tvrdí, že se cítí energičtí s bystřejší myslí.  uvádí Way of Leaf 

 

HHC Weed

 Jsou CBD květy konopí z naší vlastní výroby. Tyto květy pro Vás pěstujeme v profesionálních Indoor pěstírnách a vybíráme jen ty nejlepší květy které ve finální fázi obohatíme HHC destilátem. Co je HHC ? A je legální ? se dozvíte na našem blogu.

 

HHC Sladkosti

HHC cukroviny v podobě gumových medvídků, želatinových bonbónů nebo čokoládových brownies. I tak lze vstřebat HHC do těla a užít si pocity uvolnění, pohody a relaxace.

 

HHC VAPE

 HHC vaporizéry jsou nejlepší volbou pro ty kteří chtějí být diskrétní a přesto si užít sílu konobinoidů. Vapování je ideální cesta k rychlému nástupu účinků s ohledem na zdraví uživatele bez nežádoucích produktů spalování, jakými jsou dehet, oxid uhelnatý a pevné částice.

 

HHC cartridge - náplně

V naší nabídce najdete ty nejlepší HHC cartridge a HHC náplně plné úžasných chutí za bezvadnou cenu. Cartridge jsou kompatibilní j jakoukoli baterií ( vaporizérem ) se závitem 510. Vaporizér - baterii můžete kombinovat s náplněmi cartridge o objemu 0,5 - 1ml.