Neohodnoceno

AROMA KING FULL KICK - nikotinové sáčky -20mg - DOUBLE MINT

Nikotinové sáčky - DOUBLE MINT - nabízí požitek z chladivé mátové příchutě spolu s významným nikotinovým zážitkem. Tato varianta se pyšní směsí spearmintu a tradiční máty, což přináší pocit silné a čisté svěžesti. Double Mint je zárukou osvěžujícího a pronikavého požitku, který zajistí potřebnou svěžest. Produkty značky Aroma King obsahují nikotin ve formě sáčků.

Skladem
Kód: 865
129 Kč
Kategorie: AROMA KING

Aroma King přináší nikotinové polštářky Full Kick, které jsou ideální pro ty, kteří mají již zkušenosti s tímto typem produktů.

V každé krabičce najdete 25 úzkých sáčků, známých jako SLIM.

Tyto polštářky obsahují 20 mg nikotinu na gram (10 mg na sáček) a jsou zaměřeny na ty, kteří už mají zkušenosti s podobnými produkty. Produkty pochází od výrobce Aroma King.

Nikotinové pytlíčky se staly moderním trendem. Jsou to produkty, které neobsahují tabák, ale obsahují nikotin, jenž je přijímán organismem orální cestou prostřednictvím sliznice úst. Toho je dosaženo umístěním pytlíčku pod spodní nebo vrchní ret. Mimo nikotinu tyto výrobky obsahují také vodu, celulózu, příchutě, látky zesilující chuť, xylitol, zahusťovadla, umělá sladidla, regulátory kyselosti, škrob a další složky vhodné pro potravinářství, které slouží jako konzervanty.

Pozor:

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou!

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

Používáme ověření věku Adulto