Neohodnoceno

AROMA KING FULL KICK - nikotinové sáčky - 20mg - MUFFIN

Nikotinové sáčky s charakterem - MUFFIN - nabízejí bohatou a silnou chuť, která potěší každého, kdo upřednostňuje sladkost oblíbeného pečiva. Tyto pytlíčky se vyznačují harmonickou sladkostí a dokonale se vyrovnávají s chuťovým profilem skutečného muffinu, což poskytuje pravý gastronomický požitek.

Skladem
Kód: 868
129 Kč –15 % 109 Kč
Kategorie: AROMA KING
FULL KICK [NICOTINE] MUFFIN [X]
129 Kč –15 %

Aroma King přináší nikotinové polštářky Full Kick, které jsou ideální pro ty, kteří mají již zkušenosti s tímto typem produktů.

V každé krabičce najdete 25 úzkých sáčků, známých jako SLIM.

Tyto polštářky obsahují 20 mg nikotinu na gram (10 mg na sáček) a jsou zaměřeny na ty, kteří už mají zkušenosti s podobnými produkty. Produkty pochází od výrobce Aroma King.

Nikotinové pytlíčky se staly moderním trendem. Jsou to produkty, které neobsahují tabák, ale obsahují nikotin, jenž je přijímán organismem orální cestou prostřednictvím sliznice úst. Toho je dosaženo umístěním pytlíčku pod spodní nebo vrchní ret. Mimo nikotinu tyto výrobky obsahují také vodu, celulózu, příchutě, látky zesilující chuť, xylitol, zahusťovadla, umělá sladidla, regulátory kyselosti, škrob a další složky vhodné pro potravinářství, které slouží jako konzervanty.

Pozor:

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou!

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

Používáme ověření věku Adulto