Gold Kratom | Zlatý Kratom

Gold kratom, známý také jako zlatý nebo žlutý kratom, je jednou z mnoha odrůd této rostliny s výjimečnými vlastnostmi. Zlatý kratom je známý svým vyváženým účinkem. Jeho odrůdy se mohou lišit v intenzitě, a proto je důležité vybírat ty správné podle individuálních preferencí.

15_1

Cena

5960
15960
Kratom Gold Bali - NANO Premium
od 59 Kč–10 %
od 59 Kč

Kratom Gold Bali - vyznačuje se svoji univerzálností. MOTIVACE - 80% RELAX - 20% KREATIVITA - 60% ENERGIE - 70%

Kód: 340/25G
Kratom Gold Borneo - NANO Premium
od 59 Kč–10 %
od 59 Kč

Kratom Gold Borneo - oblíbený především pro svou velkou sílu. MOTIVACE    - 70% RELAX  - 10% KREATIVITA - 50% ENERGIE  - 80%

Kód: 337/25G
2 položek celkem

GOLD KRATOM ( ZLATÝ KRATOM )

Jedná se o populární produkt, který získal svou přezdívku díky zlatavé barvě listů při sušení.

Gold kratom se vyskytuje především v Indonésii a Thajsku, kde roste v tropickém prostředí s optimálními podmínkami pro svůj růst. Co se týče síly, Gold kratom je známý svým vyváženým účinkem.

10

Zpracování Gold kratomu je důležitým krokem, který ovlivňuje konečnou kvalitu produktu. Listy jsou ručně sbírány a pečlivě zpracovávány, aby se zachovala co nejvyšší úroveň účinných látek. Po sklizni jsou listy sušeny a následně mohou projít různými metodami zpracování, jako je mletí nebo extrakce.

Díky svým unikátním vlastnostem a jemnému účinku si Gold kratom získal velkou popularitu mezi bylinnými produkty. Pokud hledáte přírodní způsob, jak najít harmonii. Gold kratom by mohl být skvělou volbou. Jeho zlatavá barva a jemný účinek ho odlišují od jiných odrůd kratomu a poskytují uživatelům jedinečný zážitek.

Dále je možné rozšířit o informace o různých způsobech zpracování, jako je čaj, kapsle nebo prášek.

Používáme ověření věku Adulto