Green Kratom | Zelený Kratom

Jedním z nejpopulárnějších druhů kratomu mezi širokou škálou je zelený kratom ( green kratom), který se vyznačuje specifickým profilem účinků a je často považován za střední cestu mezi stimulačním bílým a uklidňujícím červeným kratomem.

16_1

Cena

5960
15960
Kratom Green Bali - NANO Premium
od 59 Kč

Kratom Green Bali - Ideální pro začátečníky i zkušené.  MOTIVACE - 70% RELAX - 80% KREATIVITA - 80% ENERGIE - 50%

Kód: 364/25G
Kratom Green Borneo - NANO Premium
od 59 Kč

Kratom Green Borneo - Správná volba pro ty co hledající něco silnějšího. MOTIVACE - 50% RELAX - 60% KREATIVITA - 60% ENERGIE - 90%

Kód: 361/25G
Kratom Green Maeng Da - NANO Premium
od 59 Kč

Kratom Green Maeng Da -  jedna z nejznámnějších tradiční odrůda. Kraton Maeng Da patří mezi  všeobecně velmi oblíbené druhy kratonu. MOTIVACE - 60% RELAX -...

Kód: 352/25G
Kratom Green Super - NANO Premium
od 59 Kč

Kratom Green SUPER - velice oblíbená odrůda kratomu.  MOTIVACE - 80% RELAX - 10% KREATIVITA - 60% ENERGIE - 90%

Kód: 319/25G
4 položek celkem

GREEN KRATOM ( ZELENÝ KRATOM)

Zelený kratom je získáván ze středně zralýchlistů kratomu (Mitragyna speciosa), které se sklízejí v průběhu optimálního bodu zralosti. Tento časový okamžik je klíčový pro vytvoření specifického spektra alkaloidů, které určují jeho jedinečné účinky. Mezi hlavní alkaloidy patří mitragynin a 7-hydroxymitragynin, které se podílejí na jeho analgetických, anxiolytických, a energizujících vlastnostech.

2_1

Při diskuzi o případných přínosech nesmíme opomenout ani varování ohledně možných rizik. Krátce po uvedení na trh západních zemích se kratom stal předmětem kontroverze, kdy někteří odborníci upozorňovali na potenciál pro zneužívání a závislost. I když zelený kratom může být méně potentní než jeho červený nebo bílý protějšek. Je třeba poznamenat, že regulace kratomu se liší podle země a v některých regionech může být jeho užívání regulováno nebo dokonce zakázáno. To je důvodem pro důkladné informování o místních zákonech a nařízeních před zakoupením.

Používáme ověření věku Adulto