HHC - E-Liquid

HHC Liquidy nabízíme v mnoha příchutích, tak abychom vyhověli i těm nejnáročnějším milovníkům HHC vapování.  Naše HHC E-Liquidy jsou vyráběny z prémiového HHC.

E-Liquidy nebo také nazývané e-tekutiny, jsou tekutiny, které se používají ve vypalovacích zařízeních, jako jsou elektronické cigarety nebo vaporizery. Slouží jako náhrada za tabákové cigarety, protože umožňují uživatelům vdechovat páru, bez kouře a toxických látek, které se nacházejí v tabákovém kouři. E-liquidy jsou vhodné pro všechny, kteří hledají způsob, jak snížit nebo zcela vyloučit kouření.

Cena

349699
1349699
HHC Liquid 1.500mg - Blueberry Diesel
349 Kč

HHC e-liquid s obashem 1500mg HHC 

Kód: 325
HHC Liquid 1.500mg - Marionberry Kush
349 Kč

HHC e-liquid s obashem 1500mg HHC s příchutí čerstvých malin a borůvek.

Kód: 328
HHC Liquid 1.500mg - Pineapple Diesel
349 Kč

HHC e-liquid s obashem 1500mg HHC 

Kód: 331
2x HHC Liquid - Blueberry Diesel + Marionberry Kush
699 Kč

Objednejte 2ks HHC - liquid a jako dárek dostanete vaporizér !!!  

Kód: 564
2x HHC Liquid - Marionberry Kush + Pineapple Diesel
699 Kč

Objednejte 2ks HHC - liquid a jako dárek dostanete vaporizér !!!

Kód: 558
2x HHC Liquid - Pineapple Diesel - Blueberry Diesel
699 Kč

Objednejte 2ks HHC - liquid a jako dárek dostanete vaporizér !!!

Kód: 561
6 položek celkem

HHC E-Liquidy: Co jsou a proč se staly tak populární?


E-liquidy se staly velmi populární, protože se v nich nachází široká škála složek jako je například HHC nebo CBD, které mohou uživatelům vyhovovat. Mají také vysokou účinnost při vapování HHC. Tyto výhody z nich činí oblíbenou volbu pro mnoho uživatelů elektronických cigaret.

E-liquidy jsou tekutiny používané pro elektronické cigarety, které se skládají z několika základních složek. Tyto složky se obvykle skládají z propylen-glykolu (PG), glycerinu a aromatických látek. E-liquidy také mohou obsahovat nikotin, ale to není vždy nutné, protože existují i beznikotinové e-liquidy.

Liquidy se obvykle používají pro elektronické cigarety, které jsou známé jako vaporizéry nebo vape. Tyto vape přeměňují e-liquid na páru, kterou poté uživatel inhaluje. V důsledku toho se mohou uživatelé cítit stejně jako kdyby kouřili tradiční cigaretu, ale bez zdravotních rizik spojených s kouřením.

E-liquidy se navíc mohou lišit v mnoha ohledech, což jim umožňuje vyhovět různým preferencím uživatelů. Například různé e-liquidy mohou mít různé stupně nikotinu, což umožňuje lidem snadno snížit svou spotřebu nikotinu. Stejně tak mohou mít různé poměry PG a glycerinu, což umožňuje uživatelům vybrat si, jakou chuť a texturu chtějí ve svém vaporizeru.

Oblíbenost E-liquidů převyšuje ostatní produkty pro elektronické cigarety, protože jsou cenově dostupné a nabízejí spoustu variací.

Používáme ověření věku Adulto