HHC-P vape - sety

HHC-P Co to je?

 

HHC-P je opravdový silák z rodiny kanabinoidů. Je to nejsilnější HHC na trhu. Díky sedmi atomům uhlíku v postraním řetězci a veliké chemické stabilitě. Je vědci objeven poměrně nedávno a velice rychle si získal svoje příznivce. HHC-P máme v několika vynikajících příchutích, které uspokojí i opravdové fajnšmekry.

Cena

599600
1599600
HHC-P vaporizer set - 99% - ACAPULCO GOLD 0,5-1ml - CBDmylife
od 599 Kč

HHC-P vapovací set - vapovací pero + cartridge 0,5-1ml s příchuťí ACAPULCO GOLD. HHC-P je mnoho násobně silnější než samotné HHC.  

Kód: 579/0-5
HHC-P vaporizer set - 99% - DURBAN POISON 0,5-1ml - CBDmylife
od 599 Kč

HHC-P vapovací set - vapovací pero + cartridge 0,5-1ml s příchuťí  DURBAN POISON. HHC-P je mnoho násobně silnější než samotné HHC.

Kód: 582/0-5
HHC-P vaporizer set - 99% - FIRE-OG 0,5-1ml - CBDmylife
od 599 Kč

HHC-P vapovací set - vapovací pero + cartridge 0,5-1ml s příchuťí FIRE-OG. HHC-P je mnoho násobně silnější než samotné HHC.

Kód: 702/0-5
HHC-P vaporizer set - 99% - LEMON HAZE 0,5-1ml - CBDmylife
od 599 Kč

HHC-P vapovací set - vapovací pero + cartridge 0,5-1ml s příchuťí LEMON HAZE. HHC-P je mnoho násobně silnější než samotné HHC.  

Kód: 585/0-5
HHC-P vaporizer set - 99% - PURPLE PUNCH 0,5-1ml - CBDmylife
od 599 Kč

HHC-P vapovací set - vapovací pero + cartridge 0,5-1ml s příchuťí  PURPLE PUNCH. HHC-P je mnoho násobně silnější než samotné HHC.

Kód: 711/0-5
HHC-P vaporizer set - 99% - WHITE WIDOW 0,5-1ml - CBDmylife
od 599 Kč

HHC-P vapovací set - vapovací pero + cartridge 0,5-1ml s příchuťí WHITE WIDOW. HHC-P je mnoho násobně silnější než samotné HHC.

Kód: 588/0-5
HHC-P Vaporizer set - CanaPuff - BLUE WIDOW - HHC 96% 0,5ml
799 Kč –24 %
600 Kč

HHC-P vapovací set - vapovací pero + cartridge 0,5ml s příchuťí Blue Window. HHC-P je mnoho násobně silnější než samotné HHC.  

Kód: 214
ok
799 Kč –24 %
600 Kč

HHC-P vapovací set - vapovací pero + cartridge 0,5ml s příchuťí GREEN CRACK. HHC-P je mnoho násobně silnější než samotné HHC.

Kód: 217
8 položek celkem

Co je HHC? - Hexahydrokanabinol

HHC - neboli Hexahydrokanabinol je sloučenina (kanabinoid) vyskytující se v rostlinách konopí. Těchto kanabinoidů našli vědci více než 100. Nejznámějšími z nich jsou Delta-9 THC a Delta-8 CBD.

Na CBDmylife najdete pémiové HHC květy, HHC vaporizery, HHC oleje a dokonce i HHC gummies. Co je HHC? Jaký vznikl, kdo ho objevil, je vůbec legální? To a ještě vice se dozvíte ba našem Blogu.

 

 

HHC produkty- jsou v poslední době ve středu pozornosti jako novinka ve světě kanabinoidů ale není tomu úplně tak.

Polosyntetická sloučenina HHC  byla poprvé objevena ve 40. letech 20. století chemikem jménem Roger Adams procesem zvaným hydrogenace. Adams přidal dvě molekuly vodíku k delta-9 THC primární psychoaktivní sloučenině nalezené v konopí, aby přeměnil THC na HHC.

Podle jeho chemické struktury se zdá pravděpodobné, že HHC je silnější než delta-8, ale není tak účinný jako delta-9. Odhady se liší, ale hexahydrokanabinol je pravděpodobně až z 80 % stejně opojný jako Delta-9. Každá forma THC se čtyřmi nebo více uhlíky v postranním řetězci má zpravidla opojné účinky. Například delta-8, delta-9 a delta-10 THC mají pět uhlíků, stejně jako HHC. Mimochodem, THC-P nejúčinnější forma THC, má sedm uhlíků.

Ano HHC způsobí intoxikaci, i když ne na stejné úrovni jako delta-9 THC, které najdete v marihuaně. Mnozí uživatelé tvrdí, že účinky HHC jsou podobné THC, včetně dobré nálady, euforie a změn v kognitivních funkcích.

 Obecně můžete očekávat účinky blížící se delta-8-THC z hlediska relaxace. Jiní uživatelé však tvrdí, že se cítí energičtí s bystřejší myslí.  uvádí Way of Leaf 

 

HHC Weed

 Jsou CBD květy konopí z naší vlastní výroby. Tyto květy pro Vás pěstujeme v profesionálních Indoor pěstírnách a vybíráme jen ty nejlepší květy které ve finální fázi obohatíme HHC destilátem. Co je HHC ? A je legální ? se dozvíte na našem blogu.

 

HHC Sladkosti

HHC cukroviny v podobě gumových medvídků, želatinových bonbónů nebo čokoládových brownies. I tak lze vstřebat HHC do těla a užít si pocity uvolnění, pohody a relaxace.

 

HHC VAPE

 HHC vaporizéry jsou nejlepší volbou pro ty kteří chtějí být diskrétní a přesto si užít sílu konobinoidů. Vapování je ideální cesta k rychlému nástupu účinků s ohledem na zdraví uživatele bez nežádoucích produktů spalování, jakými jsou dehet, oxid uhelnatý a pevné částice.

 

HHC cartridge - náplně

V naší nabídce najdete ty nejlepší HHC cartridge a HHC náplně plné úžasných chutí za bezvadnou cenu. Cartridge jsou kompatibilní j jakoukoli baterií ( vaporizérem ) se závitem 510. Vaporizér - baterii můžete kombinovat s náplněmi cartridge o objemu 0,5 - 1ml.