Neohodnoceno

Kolagen s kyselinou hyaluronovou

Inovovaný kolagen! Kolagen drink s kyselinou hyaluronovou = pevná pokožka, která neochabuje. Od 25. roku života tvorba kolagenu a kyseliny hyaluronové, dvou pilířů pevné a hydratované pokožky, v našem těle každoročně klesá. A s nimi i rysy naší tváře.Nový inovovaný kolagen je ještě o něco účinnější. Na jeho chuti ani ceně se nic nemění, vaše pleť ale rozdíl jistě zaznamená. Stávající složení jsme inovovali a obohatili o nízkomolekulární kolagen, který je lépe vstřebatelný než běžné kolagenní peptidy a snáze se tak dostane do pokožky. Stejný efekt udělá už 1/4 původní doporučené denní dávky.

Skladem
Kód: 1091
695 Kč
Kolagen drink s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C

Kolagen a kyselina hyaluronová společně

Kolagen a kyselina hyaluronová, dvě významné látky zodpovědné za pružné tělo a mladistvou tvář bez vrásek. Dvě látky, které bez sebe v podstatě nemohou existovat. V našem unikátním kolagenovém drinku vzájemným působením zvyšují svůj omlazující účinek.

Kolagen obsahuje 3000 mg bio aktivního kolagenu a 50 mg kyseliny hyaluronové, která pomáhá omlazovat pleť zevnitř. Po 3 měsících užívání se mění celkový výraz obličeje. Pleť vypadá odpočatě a svěže.

Inovovaný kolagen: Stejná dávka, lepší výsledek

Nízkomolekulární kolagen má opravdu krátké peptidy, které se snáze dostanou do pokožky. Doporučená denní dávka se tak výrazně snižuje – u nízkomolekulárního kolagenu je to 2,5 gramů, u běžných kolagenních peptidů 10 gramů. Koncentrace však zůstává stejná. Co to znamená? Stejná dávka, lepší výsledek.

Působení kolagenu CANNOR na naše tělo

 • Redukuje hloubku již vzniklých vrásek.
 • Zvyšuje pružnost pokožky kolem očí a rtů.
 • Působí na sjednocení tonusu a tónu pleti.
 • Pomáhá zvyšovat elasticitu kůže a předcházet tak vzniku strií a zmírňovat projevy celulitidy.
 • Zlepšuje kvalitu nehtů.
 • Působí preventivně proti padání a lámavosti vlasů
 • Přispívá ke zlepšení fyzické kondice.
 • Vhodný k rekonvalescenci po úrazu.
 • Napomáhá zmírnění bolestí kloubů.
 • Pozitivně působí na budování svalové hmoty.
Kolagen s kyselinou hyaluronovou, pytlíček,
Kolagen drink s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C

Produkce kolagenu klesá věkem

Od 25. roku života tvorba kolagenu a kyseliny hyaluronové, dvou pilířů pevné a hydratované pokožky, v našem těle každoročně klesá. To se projevuje prvními vráskami, pigmentovými skvrnami, lámavými nehty, padáním vlasů, striemi či celulitidou. Nedostatek kolagenu mohou signalizovat i bolavé klouby, špatná fyzická kondice, problémy s pohybovým aparátem či pomalá regenerace po sportovním výkonu. 

Úbytek kolagenu a kyseliny hyaluronové má na svědomí i náš nezdravý životní styl – dlouhodobý stres, nespavost, kouření, nadmíra cukru a alkoholu. Na vině však bývá i nadměrné slunění. Kolagenový drink Cannor odpovídá nejvyšším nárokům zdravého životního stylu a je tak nepostradatelnou součástí vyváženého jídelníčku.

Váš vlastní ranní rituál krásy

Začínáte svůj den sklenicí vlažné vody s citronem? Pak do ní nezapomeňte přimíchat 1 pytlíček Kolagenového drinku CANNOR, který má jemně citronovou chuť. Váš ranní rituál tak snadno povýší na kúru pro zdraví a krásu.

Jedno balení obsahuje 30 samostatně balených sáčků a představuje tak 30 denní omlazující kúru.

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračuje doporučenou denní dávku. Doplněk není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Kolagen s kyselinou hyaluronovou, citron, Cannor

Složení Kolagenového drinku CANNOR (citron)

Hlavní složky

 • Kolagen – jedná se o bovinní kolagen, tedy kolagen hovězího původu. Kolagen udržuje naši pokožku pevnou, pružnou a hydratovanou. Jelikož zvyšuje elasticitu kůže, je velmi účinným bojovníkem s celulitidou i vráskami. Čtěte také: Vše, co jste chtěli vědět o kolagenu.

 • Kyselina hyaluronová – molekula přirozeně se nacházející v kůži a v pojivové tkáni těla. Vnitřní užívání kyseliny hyaluronové urychluje přirozenou regeneraci pokožky a hojení drobných ranek a poranění.

 • Acerola – ovoce nápadně připomínající třešně, vyniká vysokým množstvím vitamínu C, A a svými antioxidačními účinky. Díky vysokému obsahu vitamínu C pomáhá tělu produkovat kolagen v těle a tím zpomalit stárnutí.

 • Inulin – přírodní vláknina z kořene čekanky bohatá na prebiotické kultury, čímž přispívá zdravé střevní mikroflóře a zažívání. Podporuje vstřebávání celé řady minerálů a tím působí i na kvalitu naší pokožky, vlasů i nehtů.
Používáme ověření věku Adulto