Neohodnoceno

Konopná sůl do koupele z konopí a růže, 250 g

 

Díky obsahu mnoha cenných minerálů posiluje tato jedinečná solná směs tělo, uvolňuje namáhanou psychiku a přispívá k hloubkové detoxikaci organismu.

Napomáhá také při kožních obtížích a zánětech, díky čemuž je ideální především pro osoby trpící ekzematickou kůží nebo lupénkou. Vybírat můžete ze zklidňující vůně levandule nebo romantické růže doplněné okvětními plátky.

Skladem
Kód: 418
265 Kč
  

Čím vám sůl do koupele prospěje

 

Vegetariánský produkt bez chemie, konzervantů a umělých barviv přispěje k očistě a detoxikaci organismu.

Koupáním ve slané vodě se odstraňují alergeny z pokožky a podporuje se její správná činnost.

Díky osmóze sůl pročišťuje pokožku i zevnitř, pomáhá tak mírnit příčiny ekzémů i lupénky.

Přináší tolik potřebnou relaxaci těla i mysli.

Příroda k vašim službám

 

Slaná voda: Pokud se ponoříte do slané vody, tělo překvapivě začne vylučovat tekutinu z vlastních tkání a s ní odcházejí také toxiny a nečistoty, včetně těch obsažených v atopické pokožce. Tím dochází k pročišťování kůže z vnitřku těla a jejímu důkladnému čištění ve všech vrstvách.

Díky tomu se v prvních dnech terapie atopický ekzém nebo lupénka mohou na pohled zhoršit, protože na povrch začnou vystupovat nečistoty ze spodních vrstev pokožky.

Občas se stává, že se kožní projevy objeví i tam, kde dosud viditelné nebyly. Je to však normální proces a v dalších dnech se stav začne zlepšovat.

 

Jak se sůl do koupele používá

Voda má – jak známo – výrazné očišťující účinky. Dopřejte tělu, aby se zbavilo toho, co již nepotřebuje, a využijte blahodárného působení vody doplněné silou soli k novému začátku dne či odpočinku.

Vyberte si z varianty Konopí a Růže nebo Konopí a Levandule. Zhruba 100 g soli nasypte do horké vody ve vaně a 15 minut v ní relaxujte. Po použití soli se důkladně omyjte čistou vodou a osušte se. Pak pokračujte v obvyklé péči.

Pokud máte ekzém nebo lupénku, používejte každý den (po týdnu stačí obden).

Tip: Při vypouštění vany použijte sítko k odtoku, aby částečky rostlin obsažené v soli neucpaly potrubí.

 

 

Složení – sůl do koupele

Konopí a růže: Himalájská sůl, mořská sůl, lístky konopí, květy růže, esenciální olej z růže.

Sůl ze Středozemního moře dezinfikuje a vyživuje pokožku, udržuje optimální vlhkost, omezuje praskání jemných cévek.

Himalájská sůl pochází z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na světě. Díky obsahu mnoha minerálů posiluje tělo, přispívá k jeho hloubkové detoxikaci, napomáhá při kožních neduzích a zánětech a navíc přináší tolik potřebné uvolnění.

 

Používáme ověření věku Adulto