Neohodnoceno

Lepší SEX pro muže

Tribargin Plus

Tribargin plus je doplněk stravy určen pro muže všech věkových kategorií, dlouhodobě zkvalitňuje intimní život obou partnerů. Ideální pro muže 40+ s nedostatečnou erekcí, nízkým libidem, vhodný je i ke zvýšení plodnosti a větší výdrži při milostných hrátkách. Vyrobeno v Česku. Diskrétní balení. (30 kapslí)

Skladem
Kód: 1082
695 Kč
Tribargin plus: přírodní doplněk stravy pro muže pro lepší prožitek

Tribargin plus: doplněk stravy pro muže

Tribargin plus pro muže je přípravek pro lepší prožitek. Obsahuje 3 skupiny bylin a aminokyselin: silně prokrvující, zvyšující plodnost a libido a byliny pro fyzickou výdrž těla.

Tribargin plus tak splňuje hned několik důležitých funkcí: napomáhá pevné, zdravé erekci, zintenzivnění prožitků při souloži i prodloužení samotného aktu.

Tribargin plus pro lepší prožitek

 • Ke zkvalitnění erekce
 • Při problémech s rychle ochabující erekcí
 • Pro zvýšení libida
 • Se zdravým reprodukčním systémem
 • Při psychickém i fyzickém vyčerpání těla
 • K regeneraci svalů
 • K prodloužení pohlavního styku
 • K intenzivnějšímu požitku
 • K dlouhodobému účinku a zkvalitnění intimního života v každém věku
Tribargin plus: přírodní doplněk stravy pro muže pro lepší prožitek
Tribargin plus: přírodní doplněk stravy pro muže pro lepší prožitek

Tribargin působí hned třikrát:

1) Pevná erekce – pump efekt

 

 • L-citrulin rovněž napomáhá mikrocirkulaci a průtoku krve. Cílem této kombinace je dlouhodobé zkvalitnění erekce a její udržení.
 • Díky L-Argininu a ginkgo bilobě zvyšuje Tribargin plus celkové prokrvení organismu a napomáhá s tzv. „pump efektem“ – tedy nástupem erekce bez ochabnutí.

2) Zvýšení libida a množství spermií

 • Vysoký obsah kotvičníku má komplexní vliv na pohlavní reprodukční systém muže a kromě erekce tak ovlivňuje i hormonální zdraví a pořádné zesílení libida. Jde o velice oblíbenou bylinku, která do ložnice vnese nový závan vzrušení a požitků.
 • Účinky kotvičníku zesiluje Maca , jež má přímý vliv na kvalitu a množství spermií. A pomůže s fyzickým výkonem nejen v peřinách.
Tribargin plus: přírodní doplněk stravy pro muže pro lepší prožitek

3) Fyzická výdrž v peřinách

 • Tribargin plus obsahuje i rozchodnici, dobře známou bylinu mezi aktivními sportovci, kteří čelí velké fyzické námaze a zátěži. Napomáhá nabuzení a dodává energii.
 • Chybět nemůže ani ženšen, který prohřívá, stimuluje prokrvení tkání, ničí veškerou únavu a působí jako mocné afrodiziakum. Ženšen je rostlinou dlouhověkosti a je vhodný při vyčerpání organismu.

Čistě přírodní složení

Prokrvující bylinky a aminokyseliny:

 1. L-arginin je aminokyselina, kterou tělo využívá pro syntézu oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy a tím zvyšuje prokrvení organismu. Takto dochází k takzvanému pump efektu.
 2. L-citrullin je součástí dvou důležitých procesů: zaprvé rozšiřuje cévy a průtok krve, zadruhé pomáhá zvyšovat výkon, oddálit únavu a zrychlit regeneraci pro případné druhé kolo!
 3. Ginkgo zvyšuje mikrocirkulaci a prokrvení nejen studených končetin: zlepšuje prokrvení cévního systému v celém organismu.

Bylinky na plodnost a libido:

 1. Kotvičník (Tribulus terrestris) je oblíbenou bylinou mezi muži. Má vliv na hormonální aktivitu, pohlavní systém a imunitu. Kotvičník zemní podporuje normální funkce močového a reprodukčního systému, je tak vhodný především pro muže středního a vyššího věku. Používá se ke zvýšení plodnosti a omlazení těla.
 2. Maca se od nepaměti užívá k posílení libida, zlepšení kvality a množství spermií. Doporučuje se při neplodnosti u mužů i žen. Maca se používá také ve sportu díky obsahu pěti významných sterolů, které zvyšují fyzickou výkonnost. Napomáhá regeneraci a zabraňuje opotřebení šlach, kloubů a kostí.

Bylinky pro fyzickou výdrž:

 1. Rozchodnice pozitivně ovlivňuje náladu a stav vědomí. Je považována za adaptogenní bylinu, svými účinky konkuruje samotnému ženšenu. Působí jako silná ranní káva a to i bez kofeinu. Zlepšuje paměť a zvyšuje bdělost zvýšením hladiny dopaminu. Vhodná je při náročných postelových výkonech a v jiných zátěžových situacích, kde dochází k velkému energetickému výdeji.
 2. Ženšen se užívá při vyčerpání a únavě organismu. V posteli tak podporuje bdělost a zahání únavu. V kombinaci s extraktem z ginkgo biloby stimuluje výdrž organismu při tělesném i psychickém vyčerpání nebo stresu.

Denní dávka Tribargin plus (2 kapsle) obsahuje: 400 mg L-arginin, 300 mg L-citrulinu, 100 mg Maca, 50 mg Ginkgo, 30 mg Rhodiola, 20 mg Ženšenu.
Složení: L-arginin, L-citrulin, kotvičník, Maca, jinan (Ginkgo Biloba), rhodiola (Rozchodnice růžová), ženšen.
Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračuje doporučenou denní dávku. Doplněk není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Používáme ověření věku Adulto