Neohodnoceno

Peeling na tělo a obličej-Face & Body Scrub-100g

Peeling na obličej a tělo – Kokos a konopí, dvě hlavní suroviny, které pokožku těla i obličeje ošetří, zatímco himalájská sůl vyčistí a stáhne póry a zbaví pokožku odumřelých buněk. Jemný peeling, jehož něžné péče se nemusí bát ani pokožka obličeje, sází na himalájskou sůl, která napomáhá detoxikaci pokožky. Kombinace kokosového a konopného oleje pak pleť zvláčňuje, vyživuje a nechává ji dokonale ošetřenou bez sebemenšího narušení kožního filmu. Výsledkem je dokonale čistá, zářivá a sjednocená pokožka!

Solný peeling na obličej a tělo nahradí i lufu a lze ho použít k prokrvující masáži problematických partií těla a celulitidy. Zmírňuje pomerančovou kůži na zadečku a je ideální v kombinaci se Zpevňujícím tělovým sérem s CBD, jehož účinnost zvyšuje.

Momentálně nedostupné
Kód: 451
285 Kč

Peeling na obličej a tělo.

S čím pomůže?

 

  • Jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky
  • Podporuje prokrvení pokožky, vhodná k ošetření celulitidy
  • Sjednocuje tonus pleti a postupně vyrovnává nerovnoměrné pigmentace
  • Čistí a stahuje póry bez porušení ochranné kožní bariéry
  • Pokožka je čistá, zářivá, vyhlazená
  • Vegetariánský produkt bez chemie, konzervantů a umělých barviv

 

Vitamin A je důležitý pro regeneraci pokožky.

Vitamin C chrání před působením volných kyslíkových radikálů, které kůži poškozují.

 

Obsažené oleje pokožku hydratují, vyživují a zvláčňují. Konopný olej má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Kokosový olej se snadno vstřebává a nezanechává nepříjemný pocit mastnoty. Je bohatý na antioxidační látky, které pomáhají organismu vypořádat se s působením volných radikálů. Pozitivně ovlivňuje přirozené regenerační procesy pleťových buněk.

 

 

Díky technologii lisování za studena v olejích zůstávají zachovány všechny vitaminy a minerály bez tepelné újmy a do pleti se vstřebávají jen kvalitní živiny. Oleje pomáhají regulovat vylučování mazu, díky čemuž pleť vypadá na první pohled vláčně. Tenká ochranná vrstva, kterou po nanesení na pokožce vytvářejí, účinně odráží škodlivé vlivy okolí bez nepříjemného pocitu mastné kůže. Vitamin A je důležitý pro regeneraci pokožky. Vitamin C chrání před působením volných kyslíkových radikálů, které kůži poškozují.

 

 

Jak se peeling na obličej a tělo používá

 

 

Na vyčištěnou, lehce navlhčenou pleť s výjimkou očního okolí naneste trochu peelingu. 

 

Pomocí prstů jemně provádějte krouživé pohyby od středu obličeje směrem ven.

 

Poté omyjte vodou a pokračujte v obvyklé péči o pokožku, která je nyní ideálně připravena na to přijmout výživu ve formě oleje či séra i do hlubších vrstev podkoží.

 

Na citlivou a suchou pleť aplikujte jednou za tři týdny. Máte-li mastnou pleť, dodržujte mezi ošetřeními alespoň pětidenní interval. Na normální pleť používejte jednou týdně nebo podle potřeby jednou za dva týdny. Na tělo a jeho části můžete používat jednou týdně nebo dle potřeby

Složení – Peeling na obličej a tělo

Himalájská růžová sůl, kokosový olej, konopný olej, glycerin, kukuřičný škrob, vitamin E, limetková silice

 
Používáme ověření věku Adulto