White Kratom | Bílý Kratom

Bílý kratom, známý také pod názvem White Kratom, je jedním z několika druhů kratomových listů. Jeho název je odvozen od bílé barvy žilek, které pronikají listy této rostliny.  Vysoce kvalitní produkty jsou obvykle získávány z renomovaných zdrojů a jsou podrobeny přísným kontrolám, které zajišťují jejich čistotu a potenci.

22

Cena

5960
15960
Kratom White Borneo - NANO Premium
od 59 Kč

Kratom White Borneo - Správná volba pro sportovce nebo manuálně pracující. MOTIVACE    - 80% RELAX  - 10% KREATIVITA - 20% ENERGIE  - 90%

Kód: 349/25G
Kratom White Maeng Da - NANO Premium
od 59 Kč

Kratom White Maeng Da - tento Bílý kratom je ideální při praci nebo sportu. MOTIVACE    - 70% RELAX  - 20% KREATIVITA - 40% ENERGIE  - 80%

Kód: 346/25G
Kratom White SUPER - NANO Premium
od 59 Kč

Kratom White SUPER - Jeden z nejprodávanějších a nejsilnějších odrůd MOTIVACE    - 70% RELAX  - 10% KREATIVITA - 30% ENERGIE  - 90%

Kód: 355/25G
3 položek celkem

White Kratom ( Bílý Kratom)

V posledních letech se stále častěji setkáváme s pojmem kratom, který získává na popularitě po celém světě. Tato tropická rostlina pocházející z jihovýchodní Asie je známa svými specifickými účinky, které závisí na druhu a kvalitě produktu.

4

V tomto článku se podrobněji zaměříme na bílý kratom, jeho specifikace, účinky a možné využití. Bílý kratom, známý také pod názvem White Kratom, je jedním z několika druhů kratomových listů. Jeho název je odvozen od bílé barvy žilek, které pronikají listy této rostliny. Tento druh se sklízí v rané fázi zrání a zpracovává se z listů, které ještě nedosáhly plné zralosti. Díky tomu se bílý kratom vyznačuje vyšším obsahem mitragyninu, což je alkaloid odpovědný za jeho stimulační účinky.

V závislosti na zemi původu může bílý kratom nabízet různé nuance účinků. Například bílý kratom z Indonésie je známý svou mírnější stimulační charakteristikou, zatímco ten z Malajsie může mít výraznější euforický dopad. Tato variabilita je důležitá pro porozumění účinkům a pro správný výběr produktu podle individuálních potřeb a preferencí.

7_1

Sběratelé bílého kratomu často hledají povzbuzení a energii, které mohou přirovnat k účinkům silné šálky kávy. Je to dáno složením alkaloidů, které sev bílém kratomu nacháze. Dále je důležité si uvědomit, že kvalita a čistota produktu hraje klíčovou roli. Na trhu existují různé formy bílého kratomu, včetně prášku, kapslí, extraktů.

Vysoce kvalitní produkty jsou obvykle získávány z renomovaných zdrojů a jsou podrobeny přísným kontrolám, které zajišťují jejich čistotu a potenci. Z toho důvodu je vždy doporučeno vyhledávat produkty od důvěryhodných poskytovatelů a vyvarovat se neověřených nebo pochybných zdrojů.

Používáme ověření věku Adulto