HHC květy

Naše HHC květy jsou jedny z nejsilnější na trhu. Pěstujeme ve vlastních Indoor pěstírnách. Kontroverzní a úžasný extrakt z konopí -  HHC je nový silný konkurent THC. Velice rychle si ho oblíbíte pro jeho euforické, uvolňující a stimulační účinky. Vřele doporučujeme budete zaskočeni silou HHC květů. 

Cena

119139
1119139
HHC květ Lemon Haze 20%
od 119 Kč

HHC květy nejvyšší kvality. Pěstované v indoor pěstírnách v ČR. Bezkonkurenční cena. Expresní dodání. Rádi vám poradíme.  HHC 20% 

Kód: 142/1G
HHC květ Sour Diesel 20%
HHC květ Sour Diesel 20%
Momentálně nedostupné
od 119 Kč

HHC květy nejvyšší kvality. Pěstované v indoor pěstírnách v ČR. Bezkonkurenční cena. Expresní dodání. Rádi vám poradíme.  HHC 20% 

Kód: 133/1G
HHC květ AK-47 30%
od 129 Kč

HHC květy nejvyšší kvality. Pěstované v indoor pěstírnách v ČR. Bezkonkurenční cena. Expresní dodání. Rádi vám poradíme. HHC 30%   

Kód: 139/1G
HHC květ Cannatonic 40%
od 139 Kč

HHC květy nejvyšší kvality. Pěstované v indoor pěstírnách v ČR. Bezkonkurenční cena. Expresní dodání. Rádi vám poradíme.  HHC- 40%

Kód: 190/1G
4 položek celkem

 

HHC konopí

HHC květy z naší nabídky jsou prvotřídní CBD květy vypěstované v našich indoor pěstírnách z prověřené genetiky bez chemických postřiků. Hnojené organickými hnojivy. Ručně sklízené, pomalu sušené a správně uskladněné aby neztratili svůj vzhled, krásnou vůni a účinky.

Poté airosolem rovnoměrně aplikujeme HHC destilát bez glycerolu, alkoholu a jiných přísad. Vzniknou tak HHC květy s překvapivou silou rovnající se síle květů s THC.

 

HHC- co je? - Hexahydrokanabinol ?

Hexahydrokanabinol -Jeden ze stovky kanabinolů obsažených v rostlině konopí, který byl objeven už ve 40 letech chemikem Rogerem Adamsem.

Zjistil že když přidá vodík do  tetrahydrokanabinolu (THC) vznikne HHC v procesu zvaném hydrogenace. Při tomto procesu vzniká stabilnější kanabinoid s mnohem delší trvanlivostí. 

Hydrogenace má krom výroby kanabinoidů i jiné využití. Například  všem známý margarín se vyrábí z rostlinných olejů pomocí podobného hydrogenačního procesu. 

HHC najdete ve formě HHC květy, HHC oleje nebo HHC gummies.

 

Co je HHC-O ?

Nový kanabinoid který se objevil na trhu s konopím se nazývá HHC-O.

Je to acetátová verze HHC a ta je hydrogenová verze THC. HHC se přirozeně vyskytuje v konopí, avšak jen v minimálním množství proto se musí extrahovat v laboratořích. Procesem zvaným hydrogenace a díky tomu patří HHC mezi polosintetické sloučeniny.

HHC-O vzniká  přidání acetanhydridu do HHC stejným způsobem, jakým získáváte THC-O . Po této úpravě můžeme říci že je HHC-O o něco silnější než THC. I když je HHC-O velice silné a přivodí vám euforické a zábavné stavy. 

Přivodí vám také:

 

  • Zvýšení nálady
  • Úleva od bolesti
  • Odbourání stresu a úzkosti
  • Hluboký spánek
  • Fyzická i psychická relaxace
  • Hluboký spánek

 

Co je HHC-P ?

 

HHC-P je nejmladší z rodiny kanabinoidů.

Stejně jako CBD-P byl THC-P a HHC-P objeven v roce 2019 . Italští vědci objevili dva fytokanabinoidy v lékařském konopí. Fytokanabinoidy na molekulární úrovni mají sedm atomů uhlíku v postraním řetězci. HHC-P je částečně vyroben z vodíku a je chemicky velice stabilní. Například při testech vědci zjistili že THC-P je 33x silnější než klasické THC. Tento úžasný kanabidiol najdete také v naší bohaté nabídce v sekci HHC-P cartridge - vape sety.