Neohodnoceno

THC-1R 99% Cartridge 1ml -  JACK HERER - CBDmylife

Náhradní THC-1R cartridge s vůní JACK HERER se závitem 510.

Obsah : 1ml

Skladem
Kód: 998
559 Kč
Kategorie: THC-1R cartridge

 THC-1R cartridge od CBDmylife s úžasnými vlastnostmi terpenových profilů, které se těší extrémní oblibě u našich zákazníků. 

Chcete se dozvědět více? Na našem blogu. 

 Popis:

Cartridge - nádoba na přenesení, uskladnění destilátů nebo jiných látek.

Materiály - sklo, keramika, ocel,

Závit - 510

Kmen: 

Sativa

Vůně: 

Kyselý citron, čerstvá borovice, sladký benzín.
Varianta této sativy je známá svým energizujícím úvodem, který vychází z kyselé citronové příchutě pocházející z Jack terpene. Tato kyselost postupně ustupuje ve prospěch svěžích a jemně pikantních nuancí jalovce doplněných o měkčí tóny jehličnatých stromů. Jak se vytrácí aromatické vrstvy, uvolňuje se i terpen terpinolen, který je ve své podstatě pronikavý a sladký při vdechování, ale při vydechování se stává štiplavým a plným. Tento legendární hybridní kříž mezi Haze, Northern Lights a Shiva Skunk je považován za ideální spojení pikantní a jemné chuti.

POZOR: 

Tento produkt  v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Produkt pro laboratorní a výzkumné účely. Nejedná se o produkt schválený ke konzumaci  nebo kouření. Zákaz prodeje mladším 18let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před dokončením objednávky je vždy provedeno ověření věku kupujícího.

Upozornění:

Zákonem stanovené limity u produktů s obsahem kanabinoidů se v rámci EU liší dle jednotlivých států. Je tedy povinností každého zákazníka, aby se před nákupem informoval, zda je daný produkt v jeho zemi legální.

Koupí tohoto produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

 

Obsah cartridge : 1ml

Používáme ověření věku Adulto